REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
06.09.2017 r., godz. 13.00
Wernisaż wystawy malarskiej, rajd rowerowy, miejskie obchody rocznicy bitwy o Zambrów, Wieczór Uwielbienia - to niektóre wydarzenia, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


8 września (piątek)
Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie zaprasza na wernisaż wystawy Pracowni Malarskiej MOK. Początek o godz. 18:00 w Galerii Sztuki „Labirynt” w Centrum Kultury w Zambrowie. Wstęp wolny.

***


8 września (piątek) Dom Kultury w Rutkach-Kossakach oraz nieformalna grupa „Awangarda” zapraszają do udziału w projekcie „Artystyczne wizje – czyli zabawy dzieci i młodzieży ze sztuką”. Osoby w wieku 10-16 lat, które chcą się dobrze bawić oraz rozwijać swoje pasję artystyczno-teatralne, zachęcamy do wzięcia udziału w zebraniu organizacyjnym, które odbędzie się w piątek o godz. 17:30 w Domu Kultury w Rutkach.

***


10 września (niedziela) Zapraszamy pasjonatów muzyki na wyjątkowe wydarzenie! Prezentacja systemów słupkowych Line Arrays włoskiej marki FBT modeli CLA604A oraz CLA406A w kilku konfiguracjach i porównanie ich z klasycznym systemem nagłośnieniowym odbędzie w Sali Bankietowej W JĘDRUSIOWEJ ZAGRODZIE w Piątnicy. Początek godz. 16:00. WIĘCEJ INFORMACJI>>

***


10 września (niedziela) Podlaski Dzień Kukurydzy organizowany przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. W programie znalazły się m.in.: wykłady na temat upraw kukurydzy, degustacje potraw, konsultacje, a także Wojewódzki Konkurs Orki. WIĘCEJ INFORMACJI>>

***


Do 14 września trwają zapisy na zajęcia nauki tańca nowoczesnego organizowane przez Dom Kultury w Rutkach-Kossakach. Treningi będą się odbywać w każdy piątek z podziałem na dwie grupy wiekowe: dzieci z klas IV-VI (godz. 15:30-16:30) oraz młodzież z klasy VII i gimnazjum (godz. 16:30 – 17:30). Zajęcia będzie prowadził Łukasz „Szostek” Szotko – instruktor i tancerz w Akademii Tańca „Szał”. Zapisy i więcej informacji w Domu Kultury w Rutkach-Kossakach. Ilość miejsc jest ograniczona.

WYDARZENIA SPORTOWE


9 września (sobota)
Rajd rowerowy szlakiem „Bitwy o Zambrów”. Wyjazd o godz. 10:00 spod pomnika 71. Pułku Piechoty przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Zambrowie. Następnie uczestnicy rajdu przejadą przez miejscowości: Zambrów, Pruszki, Śledzie, Stare Zakrzewo, Sędziwuje, Zambrów (cmentarz parafialny Trójcy Przenajświętszej) i Wądołki. Na zakończenie przewidziany jest ciepły posiłek.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


6 września (środa)
Wieczór Uwielbienia. Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca serdecznie zapraszamy do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18:00. WIĘCEJ INFORMACJI>>

***


10 września (niedziela) Miejskie obchody 78. rocznicy bitwy o Zambrów. Uroczystości rozpoczną się mszą świętą o godz. 12:00 w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Następnie uczestnicy obchodów przemarszem udadzą się pod pomnik 71. Pułku Piechoty przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego, gdzie zaplanowana jest dalsza części uroczystości.

***


10 września (niedziela) Uroczyste odsłonięcie tablicy poświęconej mieszkańcom Nowego Zakrzewa i okolic rozstrzelanym we wrześniu 1939 r. Impreza rozpocznie się o godz. 10.30 mszą świętą w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Natomiast o godz. 15.00 planowane jest uroczyste odsłonięcie tablicy w Nowym Zakrzewie.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: