REKLAMA:

Radni niezależni zachęcają do współpracy przy tworzeniu budżetu miasta

samorząd
05.09.2017 r., godz. 12.15
Nie jest ci obojętne nasze miasto? Masz pomysł, co można w nim zmienić, ulepszyć lub udoskonalić? Teraz możesz to zrobić! Radni miejscy Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak ponownie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców swoich okręgów wyborczych i zachęcają do zgłaszania wniosków, uwag oraz sugestii do projektu budżetu Miasta Zambrów na 2018 rok.

Trwają prace nad przygotowaniem budżetu Miasta Zambrów na 2018 rok. Radni niezależni Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak ponownie wyszli z inicjatywą do mieszkańców swoich okręgów wyborczych, czyli mieszkańców domów prywatnych przy ul. Białostockiej i bloków nr 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 39 oraz ulic: Kościuszki, Milenijna, Mickiewicza, Pogodna, Poświątne, Świętokrzyska i zachęcają do otwartego włączenia się i wskazania pomysłów, które przyczynią się do lepszego rozwoju naszego miasta.

Wnioski z pomysłami i sugestiami dotyczącymi budżetu Miasta Zambrów należy składać do 25 września za pośrednictwem Zambrowskiego Portalu Internetowego zambrow.org, wysyłając je w formie elektronicznej na adres mailowy: redakcja@zambrow.org lub osobiście w biurze redakcji przy alei Wojska Polskiego 27A lok. 7. Wszystkie wnioski zostaną przekazane radnym, którzy następnie zgłoszą je do Burmistrza Miasta Zambrów. Następnie burmistrz podejmie decyzję o tym, które pomysły zostaną włączone do budżetu.

Inicjatywa radnych jest godna uwagi, pozwala mieszkańcom wyrazić swoje zdanie i czynnie włączyć się do tworzenia lepszego, bezpieczniejszego otoczenia. Zachęcamy więc do udziału w tym przedsięwzięciu!

- „Dobre pomysły dla rozwoju miasta są bardzo ważne, bo dzięki nim można tworzyć wieloletnie plany inwestycyjne, jak również na bieżąco zaspokajać potrzeby mieszkańców w sposób racjonalny i przemyślany. Liczymy więc na aktywność mieszkańców, gdyż zależy nam na zdiagnozowaniu potrzeb społeczności naszego miasta.” - powiedzieli nam radni niezależni Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak.

Przypominamy, że w ramach zeszłorocznej inicjatywy radnych do naszej redakcji wpłynęło kilka wniosków z pomysłami do budżetu Miasta Zambrów. Dotyczyły one m.in.: modernizacji i remontu parkingu przy ul. Ostrowskiej, wykonania progu zwalniającego z przejściem dla pieszych na ul. Armii Krajowej, a także zwiększenia w budżecie wydatków na ochronę środowiska.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: