REKLAMA:

Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. Warta Sieradz [video]

sport
04.09.2017 r., godz. 20.00
Zapraszamy do obejrzenia skrótu video sobotniego meczu Olimpia Zambrów vs. Warta Sieradz, który zakończył się zwycięstwem biało-niebieskich 2:1.

W minioną sobotę na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego Olimpia Zambrów podejmowała Wartę sieradz w ramach 6. kolejki I grupy III ligi piłki nożnej sezonu 2017/2018.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zambrowskiego klubu 2:1. Bramki dla Olimpii zdobywali Michał Domański i Michał Kuczałek. Z kolei dla gości jedynego gola zdobył z rzutu karnego Łukasz Mitek. Było to trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo Olimpii. Obszerną relację, galerię zdjęć oraz zapis video z konferencji prasowej po tym meczu opublikowaliśmy na łamach Portalu w sobotnim artykule: Olimpia notuje trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo [foto+video].

Dzisiaj przedstawiamy skrót video meczu Olimpia Zambrów – Warta Sieradz. Zapraszamy do oglądania.Zobacz także zapis video z konferencji prasowej po sobotnim meczu 6. kolejki I grupy III ligi sezonu 2017/2018, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się z Wartą Sieradz.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: