REKLAMA:

Już w najbliższą środę Wieczór Uwielbienia

zapowiedzi - repertuar
03.09.2017 r., godz. 19.30
W najbliższą środę zapraszamy na Wieczór Uwielbienia do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Początek po mszy świętej o godzinie 18.00.

Chcę chwalić Pana, jak długo żyć będę;
Chcę śpiewać Bogu mojemu, póki będę istniał.

[Ps 146,2]

Jak w każdą pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola młodzieżowa serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18.00.

- „Zapraszamy wszystkich – tych pragnących przybliżyć się do Jezusa i pogłębić swoją wiarę, którzy chcieliby podziękować Bogu i Go uwielbiać modlitwą i śpiewem, a także tych, którzy czują pustkę w swoich sercach i chcieliby to zmienić. Bóg czeka na każdego z nas!” - zachęcają organizatorzy.

Podczas Wieczoru Uwielbienia oprócz katechezy będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Jednak najważniejszą częścią wydarzenia jest zawsze adoracja Najświętszego Sakramentu.

W imieniu ks. Grzegorza Kierskiego, Wspólnoty Juda oraz scholi zapraszamy na Wieczór Uwielbienia w najbliższą środę po mszy świętej o godzinie 18.00 do kościoła pw. Ducha Świętego.
RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: