REKLAMA:

Wykaż się kreatywnością i wygraj płytę zespołu Video

konkursy
01.09.2017 r., godz. 13.00
Przypominamy o trwającym konkursie ogłoszonym dla naszych Czytelników wspólnie z zespołem Video. Każdy, kto wykaże się ciekawą inwencją twórczą związaną z wokalistą tej formacji muzycznej, może wygrać ich najnowszą płytę!

W ubiegłym tygodniu na łamach naszego Portalu ogłosiliśmy razem z zespołem Video konkurs, w którym do wygrania jest ich najnowsza płyta pt. „Doskonale wszystko jedno” z autografem wokalisty. Chcąc wziąć w nim udział trzeba dodać pod filmem w serwisie YouTube (LINK) komentarz, w którym napiszecie coś miłego na temat wokalisty zespołu Video. Następnie redaktorzy zambrow.org, przy współpracy z Wojtkiem Łuszczykiewiczem, wybiorą najciekawszy komentarz, którego autor otrzyma od nas płytę.

Na komentarze czekamy jeszcze tylko przez 3 dni - do niedzieli, 3 września. Wyniki ogłosimy w środę, 6 września.

Życzymy powodzenia!

Przypomnijmy, że 20 sierpnia zespół Video wystąpił na zambrowskiej scenie podczas Pożegnania Lata 2017. Po koncercie mieliśmy okazję porozmawiać z wokalistą zespołu - Wojtkiem Łuszczykiewiczem. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: