REKLAMA:

Zlikwidowali nielegalne automaty do gier

policja
31.08.2017 r., godz. 15.05
Zlikwidowali nielegalne automaty do gier
6 nielegalnych automatów oraz zestaw komputerowy wykorzystywany do gier hazardowych zatrzymali funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży. Urządzenia działały m.in. w lokalach zlokalizowanych w powiatach zambrowskim i wysokomazowieckim.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży skontrolowali 3 lokale, co do których zachodziło podejrzenie, że są w nich urządzane nielegalne gry hazardowe. Podejrzenia mundurowych okazały się trafne.

Po wejściu do pomieszczeń wyposażonych m.in. w systemy monitoringu i kilkuetapową selekcję klientów funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 6 nielegalnie działających maszyn oraz zestaw komputerowy służący do urządzania gier hazardowych na podobnych zasadach, jak na dotychczas zatrzymywanych automatach.

- „W jednym przypadku, aby dostać się do lokalu, w którym urządzane były nielegalne gry hazardowe, kontrolujący musieli wyciąć zawiasy w zaryglowanych od wewnątrz drzwiach.” - informuje mł. asp. Maciej Czarnecki z zespołu prasowego Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku.

Organizatorom nielegalnego procederu hazardowego grożą wysokie kary grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności. Oprócz sankcji karnych zgodnie z przepisami obowiązującymi od 1 kwietnia tego roku osoby urządzające tego typu gry muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego nielegalnego automatu.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: