REKLAMA:

Kino Zambrów - repertuar [31 sierpnia - 7 września]

zapowiedzi - repertuar
31.08.2017 r., godz. 11.20
Siedem tytułów filmowych znajduje się obecnie w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie w okresie od dziś (31 sierpnia) do przyszłego czwartku (7 września). W sumie w tym czasie wyświetlanych będzie siedem tytułów.

Dziś po raz ostatni można zobaczyć film familijny pt. Moje wakacje z rudym. Kiedy jedenastoletni Mick (Levi Miller) zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Blue – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem i przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń łącząca Micka i Blue, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj!

Również dziś kończy się emisja horroru Annabelle: Narodziny zła. Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza – Annabelle.

Przy okazji emisji drugiej części „Annabelle” zambrowskie kino zechce przypomnieć pierwszą odsłonę tego horroru. Jej emisja odbędzie się dziś o godz. 17:15. Wszyscy, którzy 31 sierpnia wybiorą się na obydwie części za każdy bilet zapłacą tylko 10 zł.

Od piątku na ekranie zambrowskiego kina emitowane będą cztery nowości. Pierwszą z nich jest animacja „Niedoparki”. Tytułowe Niedoparki są niewielkimi stworzeniami zamieszkującymi wszystkie ludzkie mieszkania. Żywią się skarpetami, ale wybierają jedynie te z naturalnych włókien, a poza tym zabierają zawsze tylko jedną skarpetę z pary – taką mają zasadę. Ponadto, przytrafiają im się liczne perypetie, takie jak wojny skarpetkowych gangów czy okupy – w ich świecie z pewnością nie ma miejsca na nudę!

Drugą nowością jest dramat „Obdarowani”. Frank Adler to samotny mężczyzna, który mieszka w małym miasteczku na Florydzie i wychowuje „genialne dziecko” – swą wybitnie uzdolnioną siostrzenicę Mary. Frank pragnie, aby Mary uczyła się w zwykłej szkole, ale jego bogata i wpływowa matka Evelyn ma inne plany – chce wziąć edukację wnuczki w swoje ręce, rozdzielając tym samym Franka i Mary. Evelyn ma po swej stronie całą armię prawników, podczas gdy Frank może liczyć tylko na dwie osoby: życzliwą mu gospodynię, Robertę inauczycielkę Mary, Bonnie, z którą zaczyna łączyć go uczucie. Wkrótce uświadamia sobie, że podobnie, jak wybitne zdolności są darem losu dla Mary, tak pojawienie się dziewczynki w jego życiu jest darem dla niego samego.

Kolejnym nowym tytułem w aktualnym repertuarze jest „Spider-Man: Homecoming”. Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Ostatnią z propozycji zambrowskiego kina jest komedia „Agentka specjalnej troski”. Bohaterem filmu jest dowódca elitarnej jednostki specjalnej RAID, który od czasu miłosnego zawodu staje się zatwardziałym wrogiem kobiet. Pech towarzyszy mu nie tylko w życiu prywatnym, ale również w pracy. Pewnego dnia otrzymuje zadanie, aby przygotować do egzaminów niezdarną policjantkę. Marzy ona o tym, aby zostać pierwszą kobietą w siłach specjalnych. Na jego nieszczęście nie może się jej szybko pozbyć, bo dziewczyna jest oczkiem w głowie swojego tatusia – Ministra Spraw Wewnętrznych.

Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:

Lp.
Tytuł
Data projekcji
Od lat
1.
Moje wakacje z rudym
31 sierpnia, godz. 14.30
B/O
2.
Annabelle
31 sierpnia, godz. 17.15
15
3.
Annabelle: Narodziny zła
31 sierpnia, godz. 19.30
15
4.
Niedoparki
1-7 września, godz. 15.15
B/O
5.
Obdarowani
1-7 września, godz. 17.15
15
6.
Spider-Man: Homecoming (napisy)
1-3 września, godz. 19.30
12
7.
Agentka specjalnej troski
4-7 września, godz. 19.30
15


Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł. Cena biletów na filmy 3D - 20 zł, ulgowy - 18 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: