REKLAMA:

UWAGA: od jutra zmiana organizacji ruchu!

wiadomości z regionu
30.08.2017 r., godz. 14.00
Zmiana organizacji ruchu w Szumowie od 31.08.2017 r.; fot. Starostwo Powiatowe w Zambrowie
Od jutra zmiana organizacji ruchu w Szumowie. Kierowcy jadący od strony Radwan-Zaorza oraz od ul. Cmentarnej będą musieli ustąpić kierowcom poruszającym się ul. Przemysłową.

Od jutra w Szumowie wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu drogowego. Dotyczy ona skrzyżowania ul. Przemysłowej z drogą w kierunku miejscowości Radwany – Zaorze w okolicy cmentarza parafialnego.

Do tej pory kierowcy jadąc prosto ul. Przemysłową od strony ul. Krótkiej musieli ustępować pierwszeństwa jadącym drogą powiatową od strony miejscowości Radwany Zaorze. Po zmianie organizacji ruchu pierwszeństwo przejazdu będą mieli kierowcy poruszający się ul. Przemysłową, natomiast na tym skrzyżowaniu na znakach stopu będą musieli zatrzymać się kierowcy jadący od strony Radwan – Zaorza oraz jadący od ul. Cmentarnej.

Jak pisaliśmy przed tygodniem (TUTAJ), zmiana ta zostanie wprowadzona na wniosek Starosty Zambrowskiego Roberta Macieja Rosiaka oraz Przewodniczącego Komisji Finansów, Rozwoju Gospodarczego, Środowiska i Rolnictwa Rady Powiatu Zambrowskiego Edwarda Lipińskiego.


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: