REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
30.08.2017 r., godz. 11.40
Mecz Olimpii Zambrów, głośne czytanie "Wesela", rajd rowerowy oraz uroczystości patriotyczne - to niektóre wydarzenia, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


1 września (piątek)
Samorząd Powiatu Zambrowskiego organizuje obchody 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12:00 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie, gdzie odprawiona zostanie msza święta w intencji ofiar II wojny światowej. Po liturgii nastąpi przemarsz na cmentarz parafialny, gdzie zaplanowano modlitwę przy grobie Pamięci Żołnierzy Wojska Polskiego poległych w obronie Ojczyzny, przemówienia okolicznościowe oraz złożenie wieńców.

***


2 września (sobota) Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży organizuje głośne czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Impreza odbędzie się przed siedzibą biblioteki, przy ul. Długiej 13 w Łomży. Początek o godzinie 10:00.

WYDARZENIA SPORTOWE


2 września (sobota)
w swoim kolejnym meczu w rundzie jesiennej III-ligowa Olimpia Zambrów zmierzy się przed własną publicznością z Wartą Sieradz. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie. Ceny biletów: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

***


2-3 września (sobota-niedziela) Zambrów na rowery 2017. Tym razem cykliści wyruszą w rajd 2-dniowy. Miejscem docelowym wyprawy będzie Siemianówka. Wyjazd w sobotę o godz. 8:00 z parkingu przy kościele pw. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie. Organizator zapewnia napoje oraz samochód techniczny, w którym będzie można zostawić torby, plecaki itp. W miejscu docelowym zaplanowana jest obiadokolacja oraz śniadanie na drugi dzień. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą: kasku, kamizelki odblaskowej, dętki itp.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


4 września (poniedziałek)
We wszystkich szkołach odbędą się uroczyste inauguracje roku szkolnego 2017/2018. W każdej zambrowskiej szkole gala przebiega wg innego planu. Z dokładnym grafikiem rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 w poszczególnych szkołach w Zambrowie można zapoznać się klikając TUTAJ.

***


6 września (środa)Wieczór Uwielbienia. Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca serdecznie zapraszamy do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18:00.
ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: