REKLAMA:

Tragiczny wypadek na DK63 [foto]

straż
27.08.2017 r., godz. 12.00
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś na drodze krajowej nr 63, na wyjeździe z Zambrowa, nieopodal stacji paliw. Droga do Długoborza jest zablokowana!

Dziś po godzinie 10.00 na drodze krajowej nr 63 prowadzącej z Zambrowa do Długoborza, nieopodal stacji paliw, doszło do zderzenia dwóch aut osobowych: opla frontery na zambrowskich numerach rejestracyjnych oraz mercedesa na belgijskich tablicach. W wyniku wypadku opel dachował i jedna osoba została zakleszczona w pojeździe. Mimo szybkiej interwencji strażaków, niestety nie udało się uratować 70-letniego mężczyzny i zmarł na miejscu. Druga osoba z frontery została przewieziona do zambrowskiego szpitala. Kierowca mercedesa nie odniósł żadnych większych obrażeń.

Obecnie trwają ustalenia przyczyny zdarzenia. Droga krajowa nr 63 przy wyjeździe z Zambrowa może być nieprzejezdna jeszcze nawet kilka godzin. Policja zorganizowała już objazdy: dla samochodów osobowych - drogami lokalnymi, zaś dla aut ciężarowych drogą krajową nr 66 przez Wysokie Mazowieckie.

Aktualizacja:
Jak udało nam się dowiedzieć, według wstępnych ustaleń policji 70-latek kierujący oplem zaczął skręcać w lewo, kiedy w tym samym momencie próbował go wyprzedzić mercedes prowadzony przez 37-latka. Wtedy doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku czego opel dachował.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: