REKLAMA:

Muzyka folklorystyczna rozbrzmi na ulicach Zambrowa

zapowiedzi - repertuar
25.08.2017 r., godz. 12.00
Koncert w centrum miasta, przemarsz korowodowy oraz festiwal w Centrum Kultury. To wszystko czeka na uczestników jutrzejszego III Ogólnopolskiego Festiwalu „Barwy Folkloru”.

Stowarzyszenie Szansa w Zambrowie, fundacja Szansa dla Ciebie oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają mieszkańców Zambrowa i okolic do udziału w III Ogólnopolskim Festiwalu „Barwy Folkloru”, który odbędzie się jutro, 26 sierpnia.

Impreza rozpocznie się o godz. 15.30 koncertem w Parku Miejskim na placu Sikorskiego. Pół godziny później korowód przemaszeruje ulicami naszego miasta do Centrum Kultury przy ul. Wyszyńskiego 2A, gdzie w sali widowiskowo – kinowej na godz. 17.00 zaplanowano koncert festiwalowy. Na zambrowskiej scenie zaprezentują się wszystkie zespoły biorące udział w imprezie.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Wstęp wolny.

Program Festiwalu:
:: godzina 15:30 – koncert w Parku Miejskim na placu Sikorskiego,
:: godzina 16:00 – przemarsz korowodu z Parku Miejskiego do Centrum Kultury w Zambrowie przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2A,
:: godzina 17:00 – koncert festiwalowy (sala widowiskowo-kinowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie.


RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: