REKLAMA:

Wywiad z Wojtkiem Łuszczykiewiczem. UWAGA - KONKURS! [video]

kultura
25.08.2017 r., godz. 14.30
O najciekawszych historiach z koncertów, tatuażach, teledysku do piosenki "Ktoś nowy" oraz na inne tematy rozmawialiśmy z wokalistą zespołu Video Wojciechem Łuszczykiewiczem. Ogłaszamy konkurs dla naszych Czytelników. Do wygrania najnowsza płyta zespołu!

Zespół Video wystąpił na zambrowskiej scenie podczas Pożegnania Lata 2017 w minioną niedzielę, 20 sierpnia. Po koncercie mieliśmy okazję porozmawiać z wokalistą zespołu - Wojtkiem Łuszczykiewiczem. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu.

UWAGA KONKURS

Drodzy Czytelnicy! Razem z zespołem Video ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest ich najnowsza płyta pt. „Doskonale wszystko jedno” z autografem wokalisty. Chcąc wziąć udział w konkursie trzeba dodać pod filmem w serwisie YouTube komentarz, w którym napiszecie coś miłego na temat wokalisty zespołu Video. Następnie redaktorzy zambrow.org przy współpracy z Wojtkiem Łuszczykiewiczem wybiorą najciekawszy komentarz, którego autor otrzyma od nas płytę.

Na komentarze czekamy do niedzieli, 3 września. Wyniki ogłosimy w środę, 6 września.

Życzymy powodzenia!BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: