REKLAMA:

Kino Zambrów - repertuar [24 - 31 sierpnia]

zapowiedzi - repertuar
24.08.2017 r., godz. 11.00
Sześć tytułów filmowych znajduje się obecnie w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie w okresie od dziś (24 sierpnia) do przyszłego czwartku (31 sierpnia). W sumie w tym czasie wyświetlanych będzie sześć tytułów.

Dziś po raz ostatni można zobaczyć animację Mała Wielka Stopa. Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje pewien włochaty rodzinny sekret. Otóż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej niezwykłej istoty, a to niesie ze sobą pewne niezwykłe konsekwencje. Chłopak podobnie jak jego tata posiada szczególne super moce. Wkrótce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, którzy na zlecenie pewnej firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti. Szykuje się wieeeelka przygoda!

Również dziś kończy się emisja dramatu wojennego Dunkierka. Alianccy żołnierze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanady oraz Francji zostają otoczeni przez niemiecką armię i ewakuowani podczas najbardziej zaciekłej bitwy II Wojny Światowej.

Kolejnym z filmów, który dzisiaj możemy obejrzeć po raz ostatni jest zrealizowana w technologii 3D Wojna o planetę małp. Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Od piątku na ekranie zambrowskiego kina emitowane będą trzy nowości. Pierwszą z nich jest film familijny pt. Moje wakacje z rudym. Kiedy jedenastoletni Mick (Levi Miller) zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Blue – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem i przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń łącząca Micka i Blue, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj!

Drugą nowością jest film akcji zrealizowany w technologii 3D pt. Valeria i Miasto Tysiąca Planet.Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Ostatnią z propozycji zambrowskiego kina jest projekcja horroru pt. Annabelle: Narodziny zła. Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.

Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:

Lp.
Tytuł
Data projekcji
Od lat
1.
Mała Wielka Stopa
24 sierpnia, godz. 14.30
B/O
2.
Wojna o planetę małp (3D napisy)
24 sierpnia, godz. 16.45
12
3.
Dunkierka
24 sierpnia, godz. 19.30
15
4.
Moje wakacje z rudym
25 i 27-31 sierpnia, godz. 14.30
B/O
5.
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
25 i 27-31 sierpnia, godz. 16.45
15
6.
Annabelle: Narodziny zła
25-31 sierpnia, godz. 19.30
31 sierpnia, godz. 17.15
15


Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł. Cena biletów na filmy 3D - 20 zł, ulgowy - 18 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:


BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: