REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
23.08.2017 r., godz. 14.00
Mecz Olimpii Zambrów, dożynki gminne, wyścigi kolarskie - to niektóre atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


26 sierpnia (sobota)
Dożynki Gminne w Szumowie. Dożynki rozpoczną się mszą świętą o godz. 12:00 w kościele pw. NMP Częstochowskiej w Szumowie. Po mszy zaplanowano przemarsz na plac dożynkowy gdzie odbędzie się dalsza część uroczystości. W programie dożynek organizatorzy zaplanowali koncerty muzyczne. Gwiazdą wieczoru będzie Eleni. Więcej informacji: TUTAJ

***


26 sierpnia (sobota) Festiwal „Barwy Folkloru” organizowany przez Stowarzyszenie „Szansa” w Zambrowie oraz Fundacja „Szansa dla Ciebie”. Impreza rozpocznie się o godz. 15.30 koncertem w parku miejskim przy placu Sikorskiego. Następnie o godz. 16.00 nastąpi przemarsz korowodu z parku do Centrum Kultury, gdzie odbędzie się koncert festiwalowy. Wstęp wolny.

WYDARZENIA SPORTOWE


23 sierpnia (środa)
w swoim kolejnym meczu w rundzie jesiennej III-ligowa Olimpia Zambrów zmierzy się przed własną publicznością z Viktorią Sulejówek. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie. Ceny biletów: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

***


27 sierpnia (niedziela) Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego i Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym. Impreza odbędzie się o godz. 14:00 w Paproci Dużej. Trasy przygotowane zostały zarówno dla dzieci (przedszkola, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów), kobiet i mężczyzn do i powyżej 50 roku życia. Zapisy będą prowadzone w dniu zawodów w godz. 13:00 – 13:45.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: