REKLAMA:

Kurs NOWE ŻYCIE niebawem w Zambrowie!

religia
22.08.2017 r., godz. 16.30
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się kim jest Bóg? Czy naprawdę cię kocha i co to dla ciebie znaczy? Chcesz spotkać się z realnie działającym Bogiem i spojrzeć razem z Nim na Twoje życie? Chcesz zyskać nowe perspektywy i możliwości? Twój Stwórca ciągle czeka na Ciebie...

Wspólnota Juda z parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie oraz Szkoła Nowej Ewangelizacji Theoforos z Łomży zapraszają na kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 15-17 września w Zambrowie.

- „Jeżeli szukasz prawdy i chcesz odkryć, jaki jest Bóg, to zapraszamy Cię - przeżyj razem z nami osobiste spotkanie ze Zmartwychwstałym i Żywym Jezusem. A może jest tak, że utraciłeś swoją początkową gorliwość i na nowo chcesz zakochać się w Bogu, który jest Miłością? Ciebie również zapraszamy na ten kurs! Przyjmij od Niego skarb od dawna dla Ciebie przygotowany – Nowe Życie, pozbawione lęku, strachu i niezrozumienia. ” - mówią organizatorzy.

Kurs Nowe Życie zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. Jedynym warunkiem udziału w tym kursie jest ukończenie 18 lat.

- „Zapraszamy Cię na weekend, który pomoże Ci odnaleźć żywego i zainteresowanego Tobą Boga. Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę i że On jest Ojcem pełnym dobroci, zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi. Pan Bóg chce dla Ciebie więcej niż się spodziewasz. Przyjdź i daj Mu swój czas, a On odda Tobie niewyobrażalnie więcej.” – zachęcają organizatorzy.

Zajęcia rozpoczynają się w piątek, 15 września i kończą w niedzielę, 17 września. Kurs stanowi nierozerwalną całość – nie ma możliwości uczestnictwa tylko w wybranych dniach lub godzinach.

Więcej informacji i zapisy na stronie wspolnota-juda.pl.Oto co mówią uczestnicy jednego z kursów Nowe Życie:

” W czasie tego kursu doświadczyłam Pana Boga bardzo dogłębnie. Był i będzie to czas niezapomniany. Zrozumiałam, że lepszej drogi niż z Bogiem nie będzie. Kurs pozwolił mi spojrzeć na moje życie zupełnie inaczej niż o tym myślałam. Pozwolił odmienić mi moje życie o 180 stopni. Teraz wiem, że tylko Bóg może działać cuda i tylko dzięki Niemu moje życie może być lepsze, bo tylko z Nim będę szczęśliwa. Kurs pozwolił mi zrozumieć, że to Bóg i tylko Pan może być królem mojego życia. Podczas tego kursu otworzyłam swoje serce na Pana Boga tak, że zamieszkał w moim sercu. Zrozumiałam, że to On zna mnie najlepiej i będzie wiedział co jest dla mnie najlepsze!”

„Każdy, kto przyjedzie na ten kurs z pragnieniem zmiany, czegokolwiek w wierze, w życiu, pragnieniem bycia przemienionym przez Chrystusa i otworzeniem się na Jego niespodzianki, otrzyma nowe życie. I to nie jest jakaś metafora, ale autentyczne nowe życie, inne życie, piękne życie. Kurs pozwala dostrzec pewne obszary życia, które wymagają naprawy i pozwala podjąć radykalne decyzje. Wyjeżdżasz z tego kursu innym człowiekiem, z innym sposobem myślenia.
Wiesz? To tylko 3 dni - zaryzykuj i zobacz. Ja tak zrobiłem. Myślałem, że będzie mało fajnie, nieciekawie, a kiedy się skończył, okazało się, że tak bardzo się myliłem :)”


RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: