REKLAMA:

Zderzenie czołowe na DK8

policja
21.08.2017 r., godz. 12.15
Samochód osobowy staranował barierki ochronne na krajowej "ósemce" i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym.

Do wypadku doszło w sobotę, 19 sierpnia około godziny 21:00 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szumowo. Zderzyły się dwa pojazdy: osobowy volkswagen golf na ostrowskich numerach rejestracyjnych oraz samochód ciężarowy z naczepą na litewskich tablicach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40-letni kierowca volkswagena jadąc w stronę Zambrowa w miejscu robót drogowych przy budowie drogi ekspresowej S8 przejechał przez barierki ochronne rozdzielające pasy i uderzył czołowo w jadący z naprzeciwka samochód ciężarowy. Sprawca zdarzenia wysiadł z samochodu i zaczął uciekać w stronę stacji paliw.

- „Funkcjonariusze pełniący służbę w rejonie zobaczyli tworzący się korek. Po przyjechaniu na miejsce świadkowie wskazali, gdzie uciekł mężczyzna. Po kilkuset metrach policjanci zatrzymali 40-latka. Jak się okazało, mężczyzna miał 1,3 promila alkoholu.” - powiedział nam asp. szt. Kamil Kowalczyk z KPP w Zambrowie.

W akcji udrażniania przejazdu brali udział strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szumowie i Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia przysłane do naszej Redakcji przez jednego z Czytelników.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: