REKLAMA:

Video pożegnało lato [foto]

kultura
20.08.2017 r., godz. 23.30
Pożegnanie Lata 2017, 20.08.2017 r.
Video, Reggaeside, Majestic oraz Blue Mahoe pożegnali tegoroczne lato w Zambrowie. Niestety impreza z powodu złych warunków atmosferycznych nie cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Zambrowianie pożegnali dzisiaj lato. Coroczna impreza plenerowa Pożegnanie Lata już po raz kolejny utrzymana była w rytmach muzyki reggae, chociaż wyjątkiem była gwiazda wieczoru - zespół Video, który wykonuje muzykę z pogranicza pop-rocka. 

Punktualnie o godz. 16.00 na targowicy miejskiej koncertowe występy rozpoczął zespół Blue Mahoe. Następnie na scenie zaprezentowała się grupa Majestic. Niestety muzycy przez większość czasu grali dla zaledwie kilku osób, które w deszczu towarzyszyły artystom. Nieznacznie więcej miłośników muzyki uczestniczyło również w koncercie zespołu znanego z talent show „Must be the music – Tylko muzyka” - Reggaeside.

Gwiazdą wieczoru tegorocznego Pożegnania Lata był zespół popowo-rockowy Video. W repertuarze grupy nie zabrakło takich utworów jak: „Papieros”, „Szminki róż”, „Alay”, „Asele”, „Bella” czy „Środa, czwartek”.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszej zabawy plenerowej. Niebawem na łamach naszego Portalu opublikujemy materiał filmowy z tego wydarzenia oraz wywiad z wokalistą zespołu Video.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: