REKLAMA:

Ponownie przystąpią do matury

edukacja
19.08.2017 r., godz. 08.00
Absolwenci szkół średnich, którzy nie zdali jednego z przedmiotów na tegorocznym egzaminie dojrzałości już we wtorek będą mieli okazję znów przystąpić do matury. Drugą szansę w Zambrowie dostanie 24 uczniów.

W przyszłym tygodniu w całej Polsce odbędą się egzaminy poprawkowe tegorocznych matur. Przystąpić do nich mogą osoby, które podczas majowych matur nie zdały wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części ustnej lub w części pisemnej.

Jak informuje dyrektor OKE w Łomży Jolanta Gołaszewska, egzaminy zarówno z części pisemnej, jak i ustnej przeprowadzone zostaną w szkołach macierzystych. Rozpoczną się one w najbliższy wtorek, 22 sierpnia. Punktualnie o godz. 9.00 absolwenci rozpoczną egzaminy z części pisemnej, niezależnie od przedmiotu. Natomiast egzaminy ustne odbędą się w dniach 23-25 sierpnia i zostaną przeprowadzone według harmonogramu ustalonego przez przewodniczącego zespołu egzaminacyjnego w danej szkole.

W Zambrowie do poprawkowego egzaminu maturalnego przystąpi 24 uczniów: 7 z Zespołu Szkół Nr 1, 10 z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości oraz 7 z Zespołu Doskonalenia Zawodowego.

Maturzystom przystępującym do egzaminu życzymy powodzenia! 


BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: