REKLAMA:

Uratowali nieprzytomnego mężczyznę

straż
18.08.2017 r., godz. 13.50
Nieprzytomnego mężczyznę z zadymionego mieszkania uratowali zambrowscy strażacy i policjanci. 54-letni zambrowianin trafił pod opiekę lekarską.

Zgłoszenie do Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej o pożarze w mieszkaniu na parterze w bloku wielorodzinnym przy ulicy Raginisa wpłynęło w minioną środę, 16 sierpnia około godz. 19.00. Na miejsce udały się zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Zambrowie, a także patrol policji.

Strażacy wraz z funkcjonariuszami policji weszli do zadymionego mieszkania przez uchylone drzwi balkonowe w celu sprawdzenia, czy w pomieszczeniach nie znajdują się osoby potrzebujące pomocy. Wewnątrz zauważyli nieprzytomnego 54-letniego mężczyznę. Niezwłocznie wynieśli go na balkon, gdzie kontrolowali czynności życiowe mężczyzny aż do przyjazdu pogotowia.

Następnie strażacy z JRG PSP w Zambrowie zlokalizowali źródło zadymiania, po czym je ugasili. Dzięki dobrej współpracy zambrowskiej straży i policji nie doszło do tragedii.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: