REKLAMA:

Zderzenie ciężarówki z osobówką na DK8 [foto]

policja
18.08.2017 r., godz. 13.00
Wypadek na drodze krajowej nr 8, 18.08.2017 r.
Sześcioosobowa rodzina z Rosji została przewieziona do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży po zdarzeniu drogowym, które miało miejsce dzisiaj na krajowej "ósemce". Sprawcą był robotnik kierujący ruchem, który po spożyciu alkoholu niespodziewanie wtargnął na jezdnię wstrzymując ruch.

Do zdarzenia doszło dziś, 18 sierpnia około godziny 11:00 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szumowo. Zderzyły się samochód ciężarowy z naczepą na białoruskich numerach rejestracyjnych oraz osobowa toyota na rosyjskich numerach rejestracyjnych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z robotników kierujący ruchem przy budowie drogi ekspresowej, będący po spożyciu alkoholu z niewyjaśnionych przyczyn nagle wtargnął na jezdnię przed jadącą osobówkę, zmuszając ją do gwałtownego zatrzymania. Jadący za nią samochód ciężarowy również musiał gwałtownie hamować, żeby nie uderzyć samochodu będącego przed nim. Niestety kierowca trzeciego pojazdu (osobowej toyoty), jadącego w kierunku Zambrowa nie miał szans na wyhamowanie i uderzył w naczepę ciężarówki.

Jak udało nam się dowiedzieć, w toyocie podróżowała sześcioosobowa rodzina, w tym czworo dzieci, z których najmłodsze miało roczek. Wszyscy to obywatele Rosji. Cała rodzina została przewieziona do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.

W chwili pisania artykułu na miejscu zdarzenia były utrudnienia w ruchu.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: