REKLAMA:

Zwarcie instalacji elektrycznej w mieszkaniu na AWP [foto]

straż
16.08.2017 r., godz. 19.10
Zwarcie instalacji elektrycznej w mieszkaniu na AWP
W jednym z mieszkań w Zambrowie doszło do zagrożenia pożarowego. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dziś około godziny 15:20 w bloku przy alei Wojska Polskiego 50, w jednym z mieszkań na II piętrze, doszło do zwarcia instalacji elektrycznej, które spowodowało znaczne zadymienie. Po otrzymaniu zgłoszenia do Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej na miejsce zdarzenia natychmiast udały się trzy zastępy z jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP w Zambrowie.

W chwili powstania pożaru w mieszkaniu znajdowały się 3 osoby, w tym 1 dziecko. Zadaniem strażaków było wyeliminowanie zagrożenia pożarowego oraz przewietrzenie pomieszczeń. Na szczęście, dzięki szybkim działaniom strażaków, zagrożenie udało się szybko opanować. Straty materialne są niewielkie.

Jeszcze przed przyjazdem pogotowia na miejscu strażacy podali tlen najstarszej lokatorce. Dziecko natomiast otrzymało od strażaków misia ratownika. Po dotarciu służb medycznych i udzieleniu przez nich pierwszej pomocy na szczęście okazało się, że nikt nie odniósł obrażeń wymagających hospitalizacji.

To już kolejny w tym miesiącu pożar powstały w koszarowej części Zambrowa. Przypomnijmy, że 1 sierpnia w jednym z mieszkań przy ul. Magazynowej 5 doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w lodówce. Dzień później doszło natomiast do pożaru piwnicy w bloku przy ul. Legionowej 4. Więcej na temat tych zdarzeń można przeczytać klikając w linki zamieszczone pod artykułem.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: