REKLAMA:

Festyn Rodzinny w Długoborzu Pierwszym [foto]

kultura
13.08.2017 r., godz. 23.00
Występy artystyczne, konkursy, zabawy ruchowe, malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie, a nawet zabawy z magikiem – to niektóre atrakcje festynu rodzinnego, który odbył się w Długoborzu Pierwszym.

Festyn rozpoczął się dziś o godz. 14:00. Przez sześć godzin na boisku gminnym przeprowadzono szereg zabaw, gier i konkursów dla dzieci. Ponadto na scenie odbyły się występy laureatów VI Gminnego Konkursu Piosnki Dziecięcej „Mały Solista”, a także konkusy z nagrodami o tematyce profilaktycznej. Były też potyczki rodzinne w zawodach sportowych oraz koncerty młodych zespołów disco polo. Atrakcją dla najmłodszych był ponadto pokaz iluzji i animacji balonowych.

W międzyczasie wszyscy chętni mogli korzystać z licznych bezpłatnych atrakcji, takich jak: dmuchane zjeżdżalnie, stanowiska animacyjne, puszczanie baniek mydlanych, symulator rodeo, kula sferyczna, huśtawki, czy malowanie twarzy. Całość dopełniły płatne stoiska gastronomiczne.

We wspólnej zabawie uczestniczyło kilkaset osób. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: