REKLAMA:

Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. Lechia Tomaszów Mazowiecki [video]

sport
13.08.2017 r., godz. 20.30
Zapraszamy do obejrzenia skrótu video sobotniego meczu Olimpia Zambrów vs. Lechia Tomaszów Mazowiecki, który zakończył się porażką biało-niebieskich 2:4.

W minioną sobotę na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego Olimpia Zambrów podejmowała Lechię Tomaszów Mazowiecki w ramach 2. kolejki I grupy III ligi piłki nożnej sezonu 2017/2018.

Spotkanie zakończyło się porażką zambrowskiego klubu 2:4. Bramki dla Olimpii zdobywali Mateusz Butkiewicz i samobójczą Paweł Magdoń. Z kolei dla gości dwa gole zdobył Marcin Mirecki i po jednej Kamil Szymczak i Jakub Rozwandowicz. Było to pierwsze domowe spotkanie Olimpii w tym sezonie. Obszerną relację, galerię zdjęć oraz zapis video z konferencji prasowej po tym meczu opublikowaliśmy na łamach Portalu w sobotnim artykule: 6 bramek i porażka Olimpii w pierwszym domowym meczu sezonu [foto+video].

Dzisiaj przedstawiamy skrót video meczu Olimpia Zambrów – Lechia Tomaszów Mazowiecki. Zapraszamy do oglądania.Zobacz także zapis video z konferencji prasowej po sobotnim meczu 2. kolejki I grupy III ligi sezonu 2017/2018, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się z Lechią Tomaszów Mazowiecki.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: