REKLAMA:

Kolejne koncerty w ramach Koncertowego Lata za nami [foto]

kultura
13.08.2017 r., godz. 20.15
Zespoły FaPki oraz Ultra umiliły niedzielne popołudnie mieszkańcom Zambrowa w ramach Koncertowego Lata MOK.

Kolejny koncert w ramach Koncertowego Lata organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie odbył się dzisiaj, 13 sierpnia na terenach rekreacyjnych za Miejską Biblioteką Publiczną w Zambrowie. W imprezie plenerowej uczestniczyło kilkudziesięciu mieszkańców naszego miasta i okolic.

Jako pierwszy na scenie zaprezentował się zespół FaPki. Grupa ta zagrała zambrowianom rockowe utwory. W repertuarze znalazły się covery takich utworów jak: „Baranek”, „Okrutna zła i podła”, „Lubię mówić z tobą”, „Piła tango”, czy „Wehikuł czasu”.

Po krótkiej przerwie technicznej przed zambrowską publicznością wystąpił zespół Ultra. Grupa wykonała utwory muzyki tanecznej, a wśród nich m.in.: „Kawałek podłogi”, „Cykady na cykladach”, „Przez twe oczy zielone”, „Zakochane oczy”.

Przypominamy, że była to już szósta w te wakacje impreza plenerowa zorganizowana przez MOK w Zambrowie. Cykl „Koncertowe Lato” rozpoczął minirecital młodych artystów: Wiktorii Długoborskiej, Katarzyny Długozimy oraz Olafa Bachera. W kolejnych spotkaniach przed zambrowską publicznością wystąpiły zespoły Express, Inni i DJ Czarek, Międzynarodowa Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Werselinka” z Estonii, z którą zagrali muzycy z zambrowskiej orkiestry dętej, a także dwie grupy teatralne – Teatr Form Różnych oraz Kolneńskie Dziewczyny z Plusem.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: