REKLAMA:

Disco polo rozbrzmiało w Porytem [foto]

kultura
12.08.2017 r., godz. 23.00
Setki mieszkańców Zambrowa i okolic wzięło udział w Festiwalu Młodej Sceny Disco Polo. Tym razem impreza plenerowa odbyła się w Porytem Jabłoni.

Festiwal Młodej Sceny Disco Polo odbył się dzisiaj, 12 sierpnia na boisku przy świetlicy wiejskiej w Porytem Jabłoni. W imprezie wzięło udział kilkuset mieszkańców powiatu zambrowskiego.

W ramach imprezy plenerowej na scenie zaprezentowało się wiele młodych zespołów disco polo. Wśród nich znalazły się: Andreas, Boston, Daniel, Deep Dance, Euphoria, Fenomen, Grand, Kamilo, Lovelas, Mariusz Sobczyk Band, Mateusz M, Mega Stars, Miami, Mix Dance, Nexus, Roxter, Vern i Yankes.

Oprócz młodych zespołów na scenie zaprezentowały się również: Formacja Quest oraz zespół Fokus. Gwiazdą wieczoru był jeden z najstarszych i najbardziej popularnych zespołów polskiej muzyki tanecznej - Bayer Full. Zespół zagrał swoje największe przeboje. Wśród nich znalazły się m.in.: „Żono moja” w języku polskim i chińskim, „A ja mam teścia”, „O Karolino”, „Jedno niebo”, „Majteczki w kropeczki”.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: