REKLAMA:

Wyruszyli na pielgrzymkę rowerową do Hodyszewa [foto]

rekreacja/wypoczynek
12.08.2017 r., godz. 10.15
Ponad 100 rowerzystów z Zambrowa wyruszyło dzisiaj na pielgrzymkę do Hodyszewa.

Rowerzyści z Zambrowa i okolicznych miejscowości dziś rano wyruszyli na pielgrzymkę rowerową do Hodyszewa. To już szósta tego typu akcja organizowana w naszym mieście. Uczestnicy wyprawy w jeden dzień mają do pokonania trasę o długości ponad 100 km. Pomysłodawcą i głównym organizatorem pielgrzymki jest Eugeniusz Borowski.

Rowerzyści wyruszyli punktualnie o godzinie 8.00 rano spod kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. W wyprawie bierze udział ponad 100 osób. Uczestnicy podzieleni zostali piętnastoosobowe grupy, ponieważ poruszali się zgodnie z przepisami kodeksu ruchu drogowego.

Trasa rajdu do Hodyszewa jest niezmienna i wiedzie przez miejscowości: Długobórz, Skarżyn Stary, Rosochate Kościelne, Szepietowo Wawrzyńce i Dąbrówkę Kościelną. W sumie pokonają około 110 km.

Cała trasa, w obie strony, zostanie pokonana jednego dnia. Do Hodyszewa pielgrzymi dotarą przed południem. O godz. 12.00 wzmą udział we Mszy św. Około godziny 15.00 rowerzyści wyruszą w drogę powrotną do Zambrowa. Na miejscu będą około godziny 18.00.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: