REKLAMA:

Czy 14 sierpnia załatwimy coś w urzędzie? Sprawdź

wiadomości lokalne
11.08.2017 r., godz. 14.30
15 sierpnia jest dniem wolnym od pracy. W tym roku święto wypada we wtorek, więc wolny poniedziałek wydłużyłby weekend również urzędnikom. Jak się okazuje, w Zambrowie jedynie pracownicy skarbówki i KRUS-u skorzystają z dłuższego wypoczynku.

Zbliża się kolejny długi weekend. Może się zdarzyć, że mieszkańcy - korzystając z wolnego czasu - będą chcieli załatwić jakąś sprawę w urzędach. Jak się okazuje, w naszym mieście petenci dwóch instytucji, którzy nie zdążą załatwić sprawy do 11 sierpnia, będą musieli poczekać cztery dni na wznowienie pracy urzędów. O jakie placówki chodzi?

W najbliższy poniedziałek (14 sierpnia) w Zambrowie przerwę w funkcjonowaniu robią Urząd Skarbowy oraz Oddział Regionalny KRUS. W ten dzień pracownicy tych urzędów dostają wolne w zamian za święto 11 listopada, które w tym roku przypada w sobotę. Zgodnie bowiem z kodeksem pracy pracownikowi przysługuje dzień wolny za święto przypadające w dzień inny niż niedziela.

Natomiast Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Powiatowy Urząd Pracy oraz Inspektorat ZUS będą czynne według normalnego harmonogramu, czyli w następujących godzinach:
- Powiatowy Urząd Pracy - od 7:30 do 15:30,
- Starostwo Powiatowe - od 7:30 do 15:30,
- Urząd Miasta - od 7:30 do 15:30,
- Inspektorat ZUS w Zambrowie - od 7:00 do 15:30 (punkt obsługi klienta czynny do godz. 18:00).
ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: