REKLAMA:

Pracowity początek tygodnia zambrowskich strażaków

straż
07.08.2017 r., godz. 18.00
Strażacy z Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie pracowicie rozpoczęli tydzień. Dzisiaj brali udział już w trzech zdarzeniach drogowych.

Około godz. 9.00 na drodze gminnej Grzymały - Ostrożne kobieta jadąca osobowym volkswagenem golfem z nieustalonych dotąd przyczyn wjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. Na szczęście nic się nie stało. Kobieta wyszła z samochodu o własnych siłach. W akcji brały udział dwa zastępy jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP w Zambrowie.

Około godz. 12.50 do Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem trzech samochodów osobowych na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Długobórz. W akcji uczestniczyły dwa zastępy zambrowskiej straży pożarnej oraz strażacy OSP Długobórz i OSP Stary Laskowiec. Więcej na temat tego zdarzenia pisaliśmy w odrębnym artykule - LINK.

Kolejne zdarzenie drogowe miało miejsce o godz. 13.36. Do kolizji doszło na drodze gminnej w miejscowości Rykacze, gdzie zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe – audi i mazda. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: