REKLAMA:

Uwaga kierowcy! Ruch na DK63 zablokowany [aktualizacja]

policja
07.08.2017 r., godz. 13.45
Droga krajowa nr 63 w miejscowości Długobórz jest nieprzejezdna wskutek wypadku, w którym uczestniczyły trzy pojazdy.

Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, 7 sierpnia około godz. 12.50 na drodze krajowej nr 63 w Długoborzu, na wysokości lecznicy weterynaryjnej. W incydencie tym uczestniczyły trzy samochody: volswagen, fiat i renault.

Nie są jeszcze znane przyczyny wypadku - aktualnie ustalają je policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Zambrowie. Na miejscu pracują strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP w Zambrowie i pogotowie ratunkowe. Ponadto wezwane zostało pogotowie energetyczne, ponieważ podczas zdarzenia jeden z samochodów uszkodził słup energetyczny.

W chwili pisania artykułu droga krajowa nr 63 w Długoborzu była całkowicie zablokowana. Nie wiadomo, ile czasu potrwają jeszcze utrudnienia.

Aktualizacja z godz. 14.20

Jak poinformował nas naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Zambrowie asp. szt. Łukasz Gańko, przyczyną tego zdarzenia było niezachowanie przez kierowcę volkswagena bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu. Wszystkie trzy samochody jechały w kierunku Zambrowa. Do szpitala zostali przewiezieni kierowcy renaulta i fiata.

Droga w miejscu zdarzenia jest już przejezdna.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: