REKLAMA:

18-latka ponad dwukrotnie przekroczyła prędkość i straciła prawo jazdy

policja
04.08.2017 r., godz. 10.50
Policjanci z zambrowskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który ponad dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Nieodpowiedzialnej 18-latce zatrzymano prawo jazdy.

W środę około godziny 20:00 na terenie jednej z miejscowości w gminie Zambrów, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 57 km/h.

Za kierownicą osobówki siedziała 18-letnia mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego. Jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 107 km/h, przy ograniczeniu do 50 km/h. Nieodpowiedzialnej kierującej zatrzymano prawo jazdy. Dodatkowo ukarana została mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz 10 punktami karnymi.

Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę. Ponadto przypominają, że to właśnie nadmierna oraz niedostosowana do warunków drogowych i atmosferycznych prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: