REKLAMA:

Trwa remont w „Czerwoniaku”

inwestycje
04.08.2017 r., godz. 15.20
W Zespole Szkół Nr 1 trwa remont pomieszczeń warsztatowych. Zostaną naprawione i wymienione posadzki, zmieni się oświetlenie, a świeżo otynkowane ściany nabiorą nowych kolorów.

Wakacje są idealnym okresem na przeprowadzenie remontów w szkołach. Odwiedziliśmy z aparatem Zespół Szkół Nr 1 im. Stefana „Grota” Roweckiego w Zambrowie, gdzie trwają prace renowacyjne pomieszczeń warsztatowych Branżowej Szkoły I stopnia.

Wykonawcą robót jest Zakład Usług Remontowo-Budowlanych s.c. z Zambrowa. Polegają one m.in. na naprawie i wymianie posadzek, wymianie oświetlenia, odgrzybieniu, tynkowaniu, a także malowaniu ścian. Koszt remontu wyniesie 144 tys. 619,21 zł i zostanie pokryty z budżetu Powiatu Zambrowskiego.

Prace remontowe zakończą się przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2017/2018. We wrześniu uczniowie branżowej szkoły będą mogli uczyć się wybranych zawodów w świeżo odnowionych wnętrzach pomieszczeń warsztatowych.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: