REKLAMA:

Kolejny pożar na koszarach [foto+video]

straż
02.08.2017 r., godz. 17.00
Trzy zastępy z jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP w Zambrowie brało udział przy gaszeniu pożaru piwnicy w jednym z budynków wielorodzinnych w Zambrowie. Dzięki skutecznej akcji strażaków pożar udało się opanować.

Do pożaru piwnicy w bloku przy ul. Legionowej 4 w Zambrowie doszło dzisiaj, 2 sierpnia. Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej około godz. 14.00.

Jak udało nam się dowiedzieć, w piwnicy paliły się śmieci, wśród nich również opony. Dzięki skutecznej i szybkiej akcji zambrowskich strażaków pożar nie rozprzestrzenił się na resztę budynku. W akcji brały udział trzy zastępy jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP w Zambrowie.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

Przypominamy, że wczoraj, 1 sierpnia miał miejsce pożar mieszkania w jednym z bloków wielorodzinnych na koszarach. Wówczas przyczyną było zwarcie w lodówce. Więcej informacji w odrębnym artykule - LINK.BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: