REKLAMA:

Ufundujmy sztandar strażakom ze Zbrzeźnicy

straż
02.08.2017 r., godz. 13.00
W tym roku Ochotnicza Straż Pożarna w Zbrzeźnicy będzie obchodziła 70-lecie powstania. Z tej okazji pojawiła się inicjatywa ufundowania tej jednostce sztandaru.

Za półtora miesiąca w Zbrzeźnicy obchodzić będziemy 70. rocznicę powstania tamtejszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Oficjalne uroczystości zaplanowano na 16 września.

Obchody zainauguruje uroczysta msza św. w kościele w Tabędzu. Główna część uroczystości rozpocznie się pod remizą w Zbrzeźnicy. W trakcie akademii przedstawiony zostanie rys historyczny jednostki. Wyniosłym momentem będzie przekazanie sztandaru, o którego zakup zabiegają strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbrzeźnicy.

- „Przypadający w tym roku jubileusz 70-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbrzeźnicy będzie najwspanialszą i niepowtarzalną okazją do przeprowadzenia uroczystości nadania sztandaru. W duchu wzajemnej współpracy zwracamy się z gorącą prośbą o dofinansowanie naszej inicjatywy, którą jest pozyskanie środków na ufundowanie sztandaru dla naszej jednostki oraz na organizację uroczystości jego nadania.” - przekazują strażacy ochotnicy ze Zbrzeźnicy.

Wszyscy zainteresowani poparciem akcji, pieniądze mogą przekazywać na konto:

BS Zambrów
nr konta: 62 8775 0009 0010 0100 0215 0001
z dopiskiem „Darowizna na działalność statutową”

Wpłaty przyjmowane są do 15 sierpnia 2017 r.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: