REKLAMA:

Pożar mieszkania na koszarach [foto+video]

straż
01.08.2017 r., godz. 11.10
Dym wydobywający się z jednego z mieszkań zauważyli mieszkańcy bloku przy ul. Magazynowej w Zambrowie. Natychmiast zaalarmowali straż pożarną. Dzięki szybkiej interwencji ogień nie rozprzestrzenił się na inne pomieszczenia w bloku.

Do pożaru w mieszkaniu doszło dziś, 1 sierpnia na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym przy ul. Magazynowej 5 w Zambrowie. Zgłoszenie do Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie wpłynęło około godz. 9.00.

Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano trzy jednostki PSP w Zambrowie. Do pomocy przyjechali również strażacy z OSP Ostrożne. Strażacy przystąpili do akcji gaśniczej. Zadymienie było na tyle duże, że musieli pracować w aparatach tlenowych chroniących górne drogi oddechowe. Źródło ognia pojawiło się w jednym z pomieszczeń.

Jak udało nam się dowiedzieć, w momencie zdarzenia mieszkanie było puste. Przyczyną pożaru najprawdopodobniej było zwarcie w lodówce.
BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: