REKLAMA:

W tym tygodniu ruszą zapisy na rowerową pielgrzymkę do Hodyszewa

zapowiedzi - repertuar
01.08.2017 r., godz. 08.00
W następnym tygodniu odbędzie się pielgrzymka rowerowa z Zambrowa do Hodyszewa. Niebawem rozpoczną się zapisy.

Rajdy rowerowe, zarówno krótkodystansowe, jak i te dłuższe, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród miłośników wypraw rowerowych z Zambrowa. Nic więc dziwnego, że pomysłodawca i główny organizator pielgrzymek rowerowych – Eugeniusz Borowski wspólnie z Burmistrzem Miasta Zambrów Kazimierzem Dąbrowskim wzorem roku ubiegłego zaplanowali kolejną pielgrzymkę rowerową z Zambrowa do Hodyszewa.

Pielgrzymka odbędzie się 12 sierpnia (sobota). Wyjazd zaplanowano o godz. 8:00 spod kościoła parafii pw. Trójcy Przenajświętszej. Uczestnicy wyprawy w jeden dzień będą mieli do pokonania trasę o długości około 100 km. Wyruszając w drogę zostaną podzieleni na 15-osobowe grupy, ponieważ będą się poruszać nie w kolumnie konwojowanej przez policję, lecz zgodnie z przepisami kodeksu ruchu drogowego.

Do udziału w VI Pielgrzymce Rowerowej do Hodyszewa organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców w wieku powyżej 13 roku życia. Uczestnicy w wieku 14 – 16 lat mogą wziąć udział w pielgrzymce jedynie pod opieką osoby dorosłej, natomiast młodzież w wieku 16 – 18 lat – za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Stosowne oświadczenie znajduje się w załączniku do artykułu. Oczywiście przed przystąpieniem do wyprawy każdy uczestnik powinien sprawdzić stan techniczny swojego roweru. 

Zapisy rozpoczną się w piątek, 4 sierpnia i trwać będą do czwartku, 10 sierpnia. Osoby zainteresowane udziałem w pielgrzymce rowerowej do Hodyszewa mogą się zgłaszać telefonicznie u organizatora Eugeniusza Borowskiego - tel. 664 035 025. Ponadto zapisy prowadzone będą podczas niedzielnego rajdu do Szumowa w ramach akcji „Zambrów na rowery”.

Przypomnijmy, że I Pielgrzymka Rowerowa do Hodyszewa odbyła się 18 sierpnia 2012 roku. Zarówno pierwsza, jak i kolejne pielgrzymki cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców Zambrowa i okolic.

Do artykułu dołączamy regulamin pielgrzymki oraz wzór zgody opiekuna prawnego.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: