REKLAMA:

Występy teatralne w ramach „Koncertowego Lata”

kultura
30.07.2017 r., godz. 22.00
Aktorzy dwóch grup teatralnych wystąpili dzisiaj w zabawnych przedstawieniach podczas kolejnego letniego spotkania w ramach Koncertowego Lata.

Impreza plenerowa w ramach cyklu Koncertowe Lato zorganizowana przez Miejski Ośrodek Kultury odbyła się dzisiaj, 30 lipca na terenach za Miejską Biblioteką Publiczną w Zambrowie. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowały się dwie grupy teatralne – Kolneńskie Dziewczyny z Plusem oraz zambrowski Teatr Form Różnych.

Zespół kabaretowy Kolneńskie Dziewczyny z Plusem w swoim repertuarze ma wiele zabawnych programów. Dzisiaj przed zambrowską publicznością goście z Kolna zaprezentowali przedstawienie pt. „Służba zdrowia”. Niespełna godzinny występ zawierał wiele zabawnych skeczy oraz piosenek.

Po krótkiej przerwie technicznej na scenie pojawili się aktorzy Teatru Form Różnych. Grupa działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie zaprezentowała wakacyjne piosenki i skecze.

Po każdym z występów zgromadzona publiczność nagradzała artystów gromkimi brawami.

Przypominamy, że była to już piąta w te wakacje impreza plenerowa zorganizowana przez MOK w Zambrowie. Cykl „Koncertowe Lato” rozpoczął minirecital młodych artystów: Wiktorii Długoborskiej, Katarzyny Długozimy oraz Olafa Bachera. W kolejnych spotkaniach przed zambrowską publicznością wystąpiły zespoły Express, Inni i DJ Czarek, a także Międzynarodowa Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Werselinka” z Estonii, z którą zagrali muzycy z zambrowskiej orkiestry dętej.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: