REKLAMA:

Śmiertelny wypadek w Wyszomierzu [foto]

policja
28.07.2017 r., godz. 16.10
Śmiertelny wypadek w Wyszomierzu
Osobowy peugeot na starym fragmencie drogi krajowej nr 8 w Wyszomierzu zderzył się z samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki niestety nie przeżył tego wypadku.

Dziś, parę minut po godzinie 13:00, w miejscowości Wyszomierz Wielki (gm. Szumowo) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Osobowy peugeot na zambrowskich numerach rejestracyjnych zderzył się z pracującym przy rozbudowie trasy S8 pojazdem ciężarowym typu wywrotka. Wszystko działo się nie na nowej części „ósemki”, gdzie aktualnie odbywa się ruch na trasie Warszawa – Białystok, a na starej części tej drogi.

Niestety, w wyniku zderzenia obu pojazdów 37-letni kierowca osobówki pomimo reanimacji poniósł śmierć. Jadący obok niego pasażer został natomiast przewieziony do szpitala. Z kolei kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli prawdopodobnie robotnikami pracującymi przy budowie trasy S8. Na miejscu pracuje policja, straż i prokurator.

W chwili pisania artykułu ruch na starej części DK8 w Wyszomierzu Wielkim był zablokowany. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku ustalają zambrowscy policjanci pod nadzorem prokuratury.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: