REKLAMA:

Trwają zapisy na jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy

religia
26.07.2017 r., godz. 11.25
W parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie trwają zapisy na jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy. Pątnicy będą mieli do przejścia ponad 20 kilometrów.

Ksiądz Dariusz Tybura z parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie organizuje 13 sierpnia jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy. Propozycja skierowana jest do osób, które z różnych przyczyn – czy to stanu zdrowia, pracy, czy spraw rodzinnych - nie mogły pójść na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę wraz z łomżyńską grupą niebieską, a które bardzo chciałyby uczestniczyć we wspólnej modlitwie w tym cudownym miejscu.

Program pielgrzymki:
:: niedziela, 13 sierpnia o godz. 3:00 nad ranem - wyjazd spod kościoła pw. Ducha Świętego,
:: od godz. 9:00 – przemarsz z pielgrzymami grupy niebieskiej na Jasną Górę,
:: godz. 20:00 – msza święta i Apel Jasnogórski w kaplicy Cudownego Obrazu,
:: po Apelu Jasnogórskim o godzinie 21:00 powrót do domu,
:: przyjazd do Zambrowa nad ranem, 14 sierpnia.

Wskazane jest, aby pielgrzymi założyli białe koszulki symbolizujące grupę białą. Ponadto należy wziąć ze sobą: wygodne buty, plecak na podręczne rzeczy, butelkę wody, jedzenie, płaszcz przeciwdeszczowy, nakrycie głowy, a także krem z filtrem do opalania.

Koszt pielgrzymki wynosi 80 zł. Zapisy prowadzone są w kancelarii parafialnej kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Więcej informacji u księdza Dariusza Tybury pod numerem telefonu 507 151 171.

Przypominamy również, że do poniedziałku (31 lipca) trwają zapisy na XXXIII Pieszą Pielgrzymkę Łomżyńską na Jasną Górę. Zgłoszenia przyjmowane są w kancelarii parafialnej kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie w godzinach od 8:00 do 10:00 i od 15:00 do 17:00. Szczegółowe informacje na temat pielgrzymki opublikowaliśmy w odrębnym artykule - link.
BD


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: