REKLAMA:

Udana zabawa taneczna nad zalewem [foto]

kultura
23.07.2017 r., godz. 22.50
Wspólna zabawa przy rytmach muzyki z lat 80. i 90. oraz muzyki współczesnej czekała na uczestników zabawy tanecznej zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury nad zalewem miejskim.

Zabawa taneczna zorganizowana przez Miejski Ośrodek Kultury odbyła się dzisiaj, 23 lipca nad zalewem miejskim w Zambrowie. W imprezie plenerowej, która rozpoczęła się punktualnie o godzinie 18:00, wzięło udział ponad 150 mieszkańców Zambrowa i okolic.

Na uczestników dzisiejszej imprezy czekała zabawa w rytmach muzyki z lat 80. i 90. oraz współczesnej muzyki tanecznej. O dobrą zabawę zadbali DJ Czarek z Zambrowa oraz zespół INNI. W repertuarze znalazły się takie utwory jak: „Haczyk” zespołu Akurat, „Kawałek do tańca” zespołu Poparzeni Kawą Trzy, „To nie przyjaźń tylko miłość” zespołu Classic, a także „Czemu jesteś taka dziewczyno" grupy Akcent.

Była to już kolejna w te wakacje impreza plenerowa zorganizowana przez MOK w Zambrowie. Cykl „Koncertowe Lato” rozpoczął minirecital młodych artystów: Wiktorii Długoborskiej, Katarzyny Długozimy oraz Olafa Bachera. W kolejnych spotkaniach przed zambrowską publicznością wystąpił zespół Express, a także Międzynarodowa Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Werselinka” z Estonii, z którą wystąpili muzycy z zambrowskiej orkiestry dętej.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: