REKLAMA:

Trwa remont zaplecza kuchennego w zambrowskiej „Trójce” [foto]

inwestycje
21.07.2017 r., godz. 15.30
Już we wrześniu dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie będą mogły zjeść ciepły posiłek przygotowany w wyremontowanych wnętrzach szkolnej kuchni. Na razie widać cegły, tynki i pracowników firmy budowlanej, którzy będą starali się ukończyć prace do końca wakacji. Najważniejsze jest bowiem dobro uczniów.

Wakacje to czas szkolnych remontów. Nie inaczej jest w Szkole Podstawowej Nr 3 w Zambrowie, gdzie remontu doczekała się kuchnia. Prace rozpoczęły się tam zaraz po zakończeniu roku szkolnego i są konieczne, bowiem dotychczasowy stan pomieszczeń nie był najlepszy.

Pracownicy Zakładu Remontowo-Budowlanego Artura Łuniewskiego, który zajmuje się tą inwestycją, rozpoczęli od prac rozbiórkowych. Zdemontowali stare płytki ścienne i podłogowe, a także wyburzyli część ścian. Następnie robotnicy wykonali nową instalację elektryczną i hydrauliczną, a obecnie pracują przy tynkowaniu ścian. W dalszej kolejności w remontowanych pomieszczeniach kuchennych na ścianach i podłogach montowane będą m.in. nowe glazury i terakoty.

Prace prowadzone w zambrowskiej „Trójce”, do której w nowym roku szkolnym ma uczęszczać około 380 uczniów, pochłoną ok. 200 tys. zł i zostaną pokryte z budżetu Miasta Zambrów.

Przypomnijmy, że w te wakacje większe remonty nie omijają także innej podstawówki w naszym mieście - Szkoły Podstawowej Nr 4. Tam na początku lipca ruszyła warta aż 1,4 mln zł termomodernizacja obiektu, dzieki której zużycie energii cieplnej w budynku ma spaść o ponad 50%. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: