REKLAMA:

Modernizacja źródeł ciepła w budynkach jednorodzinnych w Zambrowie - dodatkowy nabór

samorząd
22.07.2017 r., godz. 06.20
Nie zdążyłeś złożyć deklaracji o chęci przystąpienia do projektu pn. „Modernizacja źródeł ciepła w budynkach jednorodzinnych w Zambrowie”? Jeszcze nic straconego! Urząd Miasta ogłasza dodatkowy nabór na listę rezerwową. To szansa, aby uzyskać nawet do 13 tys. zł dofinansowania na wymianę źródła ogrzewania i instalacji!

Projekt pn. „Modernizacja źródeł ciepła w budynkach jednorodzinnych w Zambrowie” skierowany jest do 100 właścicieli, współwłaścicieli lub osób posiadających prawo do dysponowania nieruchomościami położonymi na terenie Zambrowa przy istniejących sieciach gazowych lub posiadających umowy z zakładem gazowniczym na przyłącza i rozbudowę sieci gazowej do końca 2018 roku. Koszt pojedynczej instalacji szacowany jest na 16 tys. zł, przy czym odbiorca pokryje jedynie 20% kosztów kwalifikowanych, tj. 3,2 tys. zł. Do wydatków tych wliczone zostało projektowanie, dostawa materiałów i urządzeń, montaż i uruchomienie instalacji, przeszkolenie z obsługi, przeglądy i konserwacje wymagane warunkami gwarancji producentów.

Zgodnie z rozporządzeniem Burmistrza Miasta Zambrów z dnia 19 lipca 2017 roku, Urząd Miasta ogłasza dodatkowy nabór deklaracji przystąpienia do projektu na listę rezerwową. Deklaracje przystąpienia do programu należy składać w wersji papierowej w terminie od 24 do 31 lipca w Urzędzie Miasta Zambrów - w Wydziale Gospodarki Komunalnej (p.228), ul. Fabryczna 3 w dniach i godzinach pracy urzędu, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Projekt pn. „Modernizacja źródeł ciepła w budynkach jednorodzinnych w Zambrowie” realizowany jest przez Gminę Miasto Zambrów w celu ograniczenia emisji pyłów i gazów, w tym CO2, w ramach tzw. „niskiej emisji”. Jego realizacja planowana jest na lata 2017 – 2019.

Do artykułu załączamy druki deklaracji. Więcej informacji na temat inwestycji oraz zasad rekrutacji można uzyskać pod nr telefonu: 86 271 22 10, wew. 27.

ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: