REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
19.07.2017 r., godz. 10.50
Spotkanie z Grace Carter, łomżyński Tydzień Kultury, zabawa taneczna nad zalewem oraz obchody światowego dnia Anek. To atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe 7 dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


19 lipca (środa)
- Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie zaprasza na spotkanie zatytułowane „Jak być zdrową i szczęśliwą sobą?”, które poprowadzi Grace Carter. Początek o godz. 18:00 w kawiarni „Cafe Muza” znajdującej się w budynku Centrum Kultury w Zambrowie.

22-30 lipca (sobota-niedziela) - Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na Tydzień z Kulturą na Starym Rynku. Imprezę zainauguruje koncert „Złodzieje oklasków”. W programie znalazły się głównie koncerty, ale też plener malarski i potańcówka. Na wszystkie imprezy wstęp wolny. Poniżej prezentujemy harmonogram imprez:
:: 22 lipca, godz. 18.00 – Złodzieje oklasków
:: 23 lipca, godz. 18.00 – występ Łukasza Lipskiego i Mateusza Kurkowskiego
:: 26 lipca, godz. 17.00 – występ Funkasanki
:: 27 lipca, godz. 18.00 – Limboski Solo Act/ Lila
:: 28 lipca, godz. 18.00 - Skiela Kapela/Dnipro-Scena XXL
:: 29 lipca, godz. 18.00 – Po prostu jazz
:: 30 lipca, godz. 18.00 – Magda Sinoff/ Zdążyć przed północą

***


23 lipca (niedziela) - Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie zaprasza na kolejny koncert w ramach cyklu „Koncertowe Lato”. Tym razem na terenach rekreacyjnych nad zalewem miejskim w Zambrowie odbędzie się „Zabawa taneczna nad zalewem”. Podczas potańcówki czas umilą DJ Czarek i zespół INNI. Początek o godz. 18:00. Wstęp wolny.

***


26 lipca (środa) - Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na Obchody Światowego Dnia Anek BEZ ANI ANI ANI, który odbędzie się na Starym Rynku. W godz. 12:00 – 21:30 organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Wśród nich znalazły się m.in.: zwiedzanie miasta i przybytków kultury, plener malarski, wernisaż Anielski Anny Filipkowskiej, tort imieninowy, konkurs na najbardziej odlotowy kapelusz, koncert zespołu Funkasanki z potańcówką, a także spektakl pt. „Poszukaj swojej jabłoni” w wykonaniu grupy teatralnej GESTY z WTZ Bona. Wstęp wolny.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: