REKLAMA:

Zarząd Nieruchomościami remontuje bloki [foto]

inwestycje
17.07.2017 r., godz. 06.15
Zarząd Nieruchomościami w Zambrowie prowadzi inwestycje przy blokach, którymi administruje. Największe inwestycje dotyczą wymiany pokrycia dachowego na dwóch budynkach.

Pierwszą z większych inwestycji prowadzonych przez Zarząd Nieruchomościami jest wymiana poszycia dachowego w budynku Magazynowa 5. Wraz z wykonaniem nowego poszycia dachu wymieniono również obróbki blacharskie oraz rynny. Koszt tej inwestycji, która dobiega już końca, wyniósł 225 tys. 880 zł.

W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się także prace przy koszarowym budynku aleja Wojska Polskiego 48. Zakres robót obejmuje podobne roboty, jak w przypadku remontu budynku przy ulicy Magazynowej. Dodatkowo w bloku przy AWP przeprowadzony zostanie remont kominów. Całkowity koszt tej inwestycji wyniesie 362 tys. 500 zł. Zakończenie prac planowane jest do końca października.

- „W ramach inwestycji przy bloku 48 przeprowadzimy przemurowanie prawie wszystkich kominów. Na Magazynowej już wcześniej były one naprawiane, dlatego tam inwestycja była tańsza.” - powiedział nam Stefan Wojno, prezes Zarządu Nieruchomościami.

Zarząd Nieruchomościami zamierza w tym roku przeprowadzić jeszcze jedną dużą inwestycję. Na bloku Grunwaldzka 2 planowany jest remont elewacji. Niebawem zostanie ogłoszony przetarg na realizację tego zadania.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: