REKLAMA:

Kino Zambrów - repertuar [13 - 20 lipca 2017]

zapowiedzi - repertuar
13.07.2017 r., godz. 09.30
Cztery tytuły filmowe znajdują się w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie w okresie od dziś (13 lipca) do przyszłego czwartku (20 lipca). W sumie w tym czasie wyświetlane będą cztery tytuły.

Dziś po raz ostatni zostanie wyswietlona animacja „Auta 3”. Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

Do niedzieli można natomiast oglądać komedię „W starym, dobrym stylu”. Trzej najlepsi kumple – Willie, Joe i Al decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy.

Od piątku na ekran zambrowskiego kina wchodzi animacja pt. „Gru, Dru i Mimionki”. Niedoszły dziecięcy gwiazdor z lat 80., Balthazar Bratt, ma plan zdominowania całego świata. Para agentów Ligi Antyzłoczyńców, Gru i Lucy, muszą mu w tym przeszkodzić. W międzyczasie główny bohater dowiaduje się, że ma bajecznie bogatego brata bliźniaka Dru, który chciałby pójść w jego ślady.

Drugą nowością jest horror „To przychodzi po zmroku”. Wyobraź sobie koniec świata. A teraz wyobraź sobie coś znacznie gorszego… Paul zrobi wszystko, żeby ochronić swoją rodzinę przed nadciągającym, tajemniczym wirusem. Na całym świecie nie ma dla nich bezpiecznego miejsca, oprócz opuszczonego domku w środku lasu. Żyją według surowych zasad, chcąc przetrwać najgorsze. Sytuacja komplikuje się, gdy do chatki trafia kolejna rodzina poszukująca schronienia…

Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:

Lp.
Tytuł
Data projekcji
Od lat
1.
Auta 3
2D: 13 lipca, godz. 14.30 i 17.00
B/O
2.
W starym, dobrym stylu
13 lipca, godz. 19.30
14-16 lipca, godz. 20.00
15
3.
Gru, Dru i Mimionki
14-20 lipca, godz. 14.10, 16.05 i 18.00
B/O
4.
To przychodzi po zmroku
17-20 lipca, godz. 20.00
15


Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł. Cena biletów na filmy 3D - 20 zł, ulgowy - 18 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:
ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: