REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
12.07.2017 r., godz. 12.45
Koncert zambrowskiego zespołu Express, spotkanie z Grace Carter, rajd rowerowy oraz turnieje w tenisa ziemnego. To atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe 7 dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


16 lipca (niedziela)
- Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie zaprasza na kolejny koncert w ramach cyklu „Koncertowe Lato”. Na tarasie za Miejską Biblioteką Publiczną zaprezentuje się zambrowski zespół Express. W repertuarze muzyków znajdą się zarówno polskie, jak i zagraniczne utwory muzyki rozrywkowej. Początek o godz. 18:00. Wstęp wolny.

***


19 lipca (środa) - Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie zaprasza na spotkanie zatytułowane „Jak być zdrową i szczęśliwą sobą?”, które poprowadzi Grace Carter. Początek o godz. 18:00 w kawiarni „Cafe Muza” znajdującej się w budynku Centrum Kultury w Zambrowie.

WYDARZENIA SPORTOWE


15-16 lipca (sobota-niedziela)
- Turnieje kobiet i juniorów w tenisa ziemnego na kortach tenisowych ZKS „Olimpia”. W sobotę od godz. 9:00 rywalizować będą zawodniczki i zawodnicy do lat 16. W niedzielę o godz. 10:00 rozpocznie się rywalizacja pań z terenu powiatu zambrowskiego. Zgłoszenia do obu turniejów przyjmowane są drogą SMS-ową pod numer 692 666 666.

***


16 lipca (niedziela) - Rajd rowerowy do Nowogrodu w ramach cyklu „Zambrów na rowery 2017”. Wyjazd o godz. 8:30 z targowicy miejskiej przy ulicy Wyszyńskiego. Trasa będzie przebiegała następującymi miejscowościami: Łady Borowe, Gać, Pniewo, Rybno, Łomża, Jednaczewo, Szablak, Nowogród (postój Muzeum Kurpiowskie), Nowe Kupiski, Łomża, Zawady, Rowy Gać, Łady Borowe, Zambrów. Długość trasy wynosi ok. 100 km. Powrót planowany jest około godz. 17:00-18:00. Rajd odbędzie się zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

***


POZOSTAŁE WYDARZENIA


16 lipca (niedziela)
- Otwarcie placu zabaw pomiędzy blokami Wilsona 1 i Łomżyńska 2. Z tej okazji przewidziano liczne atrakcje m.in.: występ zespołów artystycznych działających w Stowarzyszeniu „Szansa” w Zambrowie, a także wata cukrowa. Początek o godz. 18.00.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: