REKLAMA:

Plenerowy występ „Wersalinki” [foto]

kultura
11.07.2017 r., godz. 21.35
Muzyka filmowa i rozrywkowa, a także występ mażoretek. To wszystko czekało na uczestników koncertu estradowego „Muzyka w plenerze”.

Koncert estradowy pt. „Mzyka w plenerze” odbył się dzisiaj, 11 lipca na terenach rekreacyjnych obok Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowała się Międzynarodowa Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Wersalinka”.

W repertuarze młodych muzyków z Estonii, którym towarzyszyli członkowie zambrowskiej Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej , znalazły się zarówno utworu muzyki rozrywkowej, jak i muzyki filmowej. Ponadto atrakcją plenerowego widowiska był występ zambrowskich mażoretek.

Przypominamy, że Międzynarodowa Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Wersalinka” wystąpiła również w minioną niedziele w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie. Relacje z tego wydarzenia opublikowaliśmy na łamach naszego Portalu - link.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: