REKLAMA:

Zambrowski akcent w finale Agroligi 2017

wiadomości z regionu
11.07.2017 r., godz. 13.20
Przedsiebiorstwo Usługi Handlowo-Transportowe Grzegorz Gosk zostało wyróżnione w tegorocznym wojewódzkim finale Agroligi w kategorii FIRMA.

Wojewódzki finał Agroligi został rozstrzygnięty 5 lipca w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim. O tytuł mistrza ubiegało się 8 gospodarstw i 5 firm z dokończonymi inwestycjami. To już 24. edycja konkursu, który zorganizował Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie wspierany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Podlaski Urząd Wojewódzki. Przez lata jego istnienia można było obserwować jak rośnie w siłę podlaskie rolnictwo.

Mistrzem Podlaskiej Agroligi 2017 w kategorii „Rolnicy” zostało gospodarstwo Wioletty i Radosława Budlewskich z miejscowości Wojny Pietrasze w gminie Szepietowo. Zwycięzcą w kategorii „Firma” została „Karczma pod Sokołem” i sklep „Pod Sokołem”. W tej samej kategorii tytuł laureata Podlaskiej Agroligi 2017 otrzymała firma „Usługi Handlowo-Transportowe” Grzegorza Goska ze Starego Skarżyna (gm. Zambrów).

Prywatna firma Grzegorza Goska została założona w 2000 r. Profil działalności obejmuje sprzedaż zbóż paszowych i konsumpcyjnych dla bydła, trzody chlewnej oraz drobiu na terenie całego kraju. Stopniowo wprowadzano skup i sprzedaż zbóż konwencjonalnych, nasion roślin strączkowych, kukurydzy suchej i mokrej, rzepaku, sprzedaż nawozów mineralnych oraz kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa. Na możliwie najszybszą realizację kontraktów i elastyczne podejście do zmiennych warunków rynkowych pozwala własna baza transportowa. Aktualnie zatrudnionych jest w niej ponad 20 osób. Ostatnio poszerzono ofertę o bardzo prężnie rozwijającą się dziedzinę – obrót zbożami ekologicznymi. W związku z tym nawiązano współpracę z kontrahentami z takich krajów jak: Litwa, Łotwa, Niemcy, Austria i Holandia. Profesjonalizm i rzetelność stawia tę firmę w gronie liderów na rynku. Główna siedziba znajduje się w Starym Skarżynie, ale działalność stacjonarna prowadzona jest w kilku punktach na terenie powiatu zambrowskiego.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: