REKLAMA:

Strażacy z OSP rywalizowali w piłce nożnej [foto]

straż
10.07.2017 r., godz. 12.00
Mistrzostwa Gminy Zambrów Strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych w piłce nożnej, Poryte-Jabłoń, 09-07-2017 r.
Strażacy ze Starego Laskowca zostali zwycięzcami Mistrzostw Gminy Zambrów Strażaków OSP. Drużyna z Mroczek na drugim miejscu.

Mistrzostwa Gminy Zambrów Strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych w piłce nożnej obyły się wczoraj, 9 lipca na boisku w Porytem-Jabłoni. Do rywalizacji stanęło dziewięć drużyn OSP z terenu gminy Zambrów: Tabędz, Łady-Borowe, Poryte-Jabłoń, Stary Laskowiec, Przeździecko-Mroczki, Zbrzeźnica, Chorzele, Długobórz i Wiśniewo.

Najlepsi we wczorajszych rozgrywkach okazali się strażacy OSP ze Starego Laskowca. Drugie miejsce zdobyła drużyna OSP Przeździecko-Mroczki, zaś na ostatnim stopniu podium uplasował się zespół OSP z Długoborza.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – OSP Stary Laskowiec
II miejsce – OSP Przeździecko-Mroczki
III miejsce – OSP Długobórz
IV miejsce – OSP Wiśniewo
V miejsce – OSP Tabędz
VI miejsce – OSP Łady-Borowe
VII miejsce – OSP Poryte-Jabłoń
VIII miejsce – OSP w Zbrzeźnica
IX miejsce – OSP Chorzele

Nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe puchary wręczyli strażakom Wójt Gminy Zambrów Jarosław Kos i Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zambrowie Bogdan Pac. Ponadto nagrodą specjalną wyróżniono najstarszego zawodnika biorącego udział Mistrzostwach.


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: