REKLAMA:

Wygraj bilety do kina!

konkursy
06.07.2017 r., godz. 15.00
Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania mamy podwójne bilety do zambrowskiego kina na komedię "W starym, dobrym stylu".

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na czwartkowy (13 lipca) seans filmu "W starym, dobrym stylu" w zambrowskim kinie. Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres: redakcja@zambrow.org przesłać prawidłową odpowiedź na niżej zadane pytanie.

Jakiego aktora nie zobaczymy w filmie „W starym, dobrym stylu”?
A) Clinta Eastwooda
B) Morgana Freemana
C) Michaela Caine`a

Spośród nadesłanych odpowiedzi trzy nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na seans, który zaplanowany jest na 13 lipca o godzinie 19:30. Odpowiedzi prosimy przesyłać do 12 lipca (środa) do godz. 12:00.

W treści wiadomości, oprócz prawidłowej odpowiedzi, należy podać swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy. W tytule maila prosimy wpisać hasło „Bilety do kina”. Bilety wygrają osoby, które przyślą do nas prawidłowe odpowiedzi w określonej kolejności jako: piąta, dwudziesta pierwsza i trzydziesta druga. Liczy się czas wpływu listu e-mail na nasz serwer.

Opis filmu „W starym, dobrym stylu”
Trzej najlepsi kumple – Willie, Joe i Al decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na bank, który pozbawił ich pieniędzy.
ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: