REKLAMA:

Podwórko Talentów Nivea - zagłosuj na Łętownicę

społeczeństwo
07.07.2017 r., godz. 08.00
Czy w Łętownicy (gm. Szumowo) powstanie nowoczesny plac zabaw? Jest na to szansa, ponieważ miejscowość ta przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu Nivea Podwórka Talentów. Nakręcony został filmik, który komisja konkursowa dopuściła do głosowania. Teraz wszystko zależy od internautów!

Już po raz trzeci Nivea zaprosiła do budowy niezwykłych Podwórek Talentów NIVEA. Niezwykłych, bo zaprojektowancyh w taki sposób, by pomagać odkrywać i rozwijać pasje poprzez specjalnie zaprojektowane sprzęty, rozwijające zdolności przez zabawę. Ambasadorami projektu zostali: piosenkarka Natalia Kukulska i sportowiec Mateusz Kusznierewicz. Patronat nad akcją objął Rzecznik Praw Dziecka.

Udział w akcji mogła wziąć każda szkoła podstawowa, gmina, spółdzielnia i wspólnota mieszkaniowa, która miała za zadanie nagrać krótki film przedstawiający talent dzieci. Jury wybrało 200 najciekawszych zgłoszeń. Wśród nich znalazł się także film zrealizowany przez społeczność Łętownicy.

Kolejnym etapem jest głosowanie internetowe, które potrwa do 31 lipca. Każdy może wesprzeć Łętownicę oddając maksymalnie jeden głos dziennie. Ich filmik można zobaczyć na stronie głównej akcji podworko.nivea.pl. Tam też można oddać swój głos. Po zakończeniu głosowania wyłonionych zostanie 20 lokalizacji, które wzbogacą się o nowoczesne place zabaw.

Zachęcamy mieszkańców powiatu do głosowania. Pierwsze Podwórka Talentów NIVEA zostaną oddane do użytku już na początku jesieni 2017 roku. Mają powstać trzy strefy: aktywna, artystyczna i naukowa.

Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem - wzięło w nich udział ponad 2 tys. gmin. W ciągu dwóch lat firma ufundowała 80 retro-nowoczesnych placów zabaw, na których świetnie się bawią i dzieci i ich rodzice.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: